Vita Credit

VitaCredit úvěr je půjčka ručená nemovitostí pro fyzické osoby od 50.000 Kč výše. Vyřízení úvěru je jednoduché a rychlé. K získání úvěru není třeba mnoho potvrzení, ručitelem může být i jiná osoba.
Probíhá načítání formuláře…

Parametry Vita Credit půjčky

  • Půjčka od 50.000 do 70% z ceny nemovitosti
  • Splatnost půjčky až na 120 měsíců
  • Půjčka bez registru
  • Půjčka s ručením nemovitostí

Půjčka Vitacredit se zástavou nemovitosti

Velmi zajímavé nebankovní úvěrové produkty poskytuje společnost Vitacredit. Jde o nebankovní půjčky na zástavu ve dvou základních podobách.

Půjčka Vitacredit NEMOVITOST

Základem je poměrně typická nebankovní americká hypotéka. S tímto pojmem jste se už asi setkali – jde o neúčelový úvěr ručený nemovitostí. Cílem jeho existence tedy není, aby si díky němu mohli lidé půjčit na bydlení – naopak, lidé vlastnící nemovitost díky němu mohou získat vysokou finanční částku, kterou mohou použít k čemukoliv.

Půjčka Vitacredit je velmi často využívána k vyplácení nemovitostí z exekuce, k čemuž je potřeba rychlé vyřízení půjčky. Půjčka Vitacredit rozhodně patří mezi nejrychlejší nebankovní úvěry tohoto typu, takže se nemusíte bát, že byste šlápli vedle.

Délka splácení varianty NEMOVITOST je až 10 let a půjčit si můžete od 50 000 Kč výš. Úvěr se poskytuje čistě na základě zástavního práva k nemovitosti, takže se nemusejí bát ani lidé s hůře prokazatelnými příjmy. Vlastníkem nemovitosti může být i jiná osoba, než žadatel o půjčku a splácení probíhá pravidelnými měsíčními splátkami. Naproti tomu úvěr NEMOVITOST FLEXI je zcela odlišný.

Půjčka Vitacredit NEMOVITOST FLEXI

Zcela odlišná varianta nebankovní půjčky se zástavou. Pomiňme detail, že půjčka je poskytována až od 100 000 Kč výše – ty pravé změny najdeme v samotném jádru půjčky. Půjčka Vitacredit se v této podobě splácí buď 6, nebo 12 měsíců. V obou případech se ve všech měsíčních splátkách kromě té poslední splácí pouze úrok. To znamená, že pokud máme půjčku na 3 000 000 Kč, pět nebo jedenáct měsíců splácíme pouze úroky z této půjčky a v poslední (šesté, nebo dvanácté) splátce zašleme poslední úroky plus celé 3 miliony korun.

Z toho vyplývá, že půjčka Vitacredit NEMOVITOST FLEXI je určena zejména k investicím a pro osoby, které dokážou do 5, nebo 11 měsíců naspořit dostatek prostředků pro splacení celé půjčky.

Půjčka vita credit je rychlá a seriozní, nejedná se o podvod!

BankovniKod.cz - váš průvodce světem financí, podnikání a investic. Denní zpravodajství z ekonomiky a finančních trhů. Sbírky zákonů, vzory formulářů, novinky se start upů, aktuální kurzy měn a akcií - to je BankovníKód.cz! Dále portál nabízí nezávislé recenze a srovnání půjček a úvěrů, hypoték, energií, tarifů, profily a medailonky firem a společností ze všech oblastí trhu! V neposlední řadě se detailně zaměřuje na problematiku EET (Elektronická evidence tržeb) - porovnává a recenzuje poskytovatele EET řešení a jejich nabízené služby a produkty. Medailonky úspěšných podnikatelů, byznysmenů a finančníků, kteří hýbou světem. Finanční kalkulačky a výpočty všech důležitých ekonomických veličin. Mzdy, důchody a dávky.