!!! 3 Nejlepší TOP půjčky na českém trhu !!!

 

ZAPLO půjčka - doporučuje Láďa Hruška (znáte z TV!):

 

CREDITON půjčka - půjčí (skoro) každému!

 

Půjčka 7 - peníze do 15 minut na Vašem účtu!!

 

 

Časté dotazy SMS půjčka

Zde Vám nabízíme nejčastější dotazy k rychlým SMS půjčkám před výplatou.

Jak požádat o půjčku před výplatou?

Za jak dlouho bude půjčka vyplacena?

SMS Půjčka je vyplacena tentýž, den do 10 minut, po schválení půjčky Vám odešleme peníze na Váš bankovní účet. Bankovní účty máme téměř ve všech bankách, tudíž převod k Vám je maximálně rychlý.
 

Jaké podmínky získání půjčky musím splňovat?

Věk pro poskytnutí půjčky je 18 až 65 let. Nic jiného nepožadujeme, neověřujeme registry, neověřujeme ani Váš příjem.
 

Jak mám postupovat k získání půjčky?

Je to velice jednoduché, vyplníte online žádost o půjčku, která obsahuje základní informace o Vás a následně Vás kontaktuje zákaznícký servis a zodpoví Vaše případné otázky k Vaší půjčce. Půjčka je schválena během hovoru a půjčku automaticky odesíláme na Váš bankovní účet ještě dnes.
 

Na jak dlouho si mohu půjčit a kolik?

Poprvé si můžete půjčit maximálně 4 000 Kč. Po splacení první půjčky si můžete půjčit až do výše 10 000 Kč. Splatnost SMS půjček je od 1 do 40 dnů. Záleží jakou variantu si vyberete.
 

Jak mám postupovat, pokud nemohu půjčku splatit včas?

Stačí když kontaktujete zákaznický servis, kde se můžete dohodnout na náhradním termínu splatnosti půjčky. Půjčku si také můžete prodloužit před termínem splatnosti.
 

Online žádost o SMS půjčku ihned

BankovniKod.cz - váš průvodce světem financí, podnikání a investic. Denní zpravodajství z ekonomiky a finančních trhů. Sbírky zákonů, vzory formulářů, novinky se start upů, aktuální kurzy měn a akcií - to je BankovníKód.cz! Dále portál nabízí nezávislé recenze a srovnání půjček a úvěrů, hypoték, energií, tarifů, profily a medailonky firem a společností ze všech oblastí trhu! V neposlední řadě se detailně zaměřuje na problematiku EET (Elektronická evidence tržeb) - porovnává a recenzuje poskytovatele EET řešení a jejich nabízené služby a produkty. Medailonky úspěšných podnikatelů, byznysmenů a finančníků, kteří hýbou světem. Finanční kalkulačky a výpočty všech důležitých ekonomických veličin. Mzdy, důchody a dávky.